Pırıltılı Ve Sağlıklı Saçlar İçin Yves Rocher Şampuan Ve Saç KremiHer kadın için saçlarının sağlıklı ve parlak görünmesi çok önemlidir. Bakımlı saçlar kıyafet kombinlerini bile güzelleştirir ve kadınlara gün boyu kendilerini daha iyi hissettirir. Bu durum benim için de geçerli. Saçlarım ne kadar parlak ve bakımlı görünüyorsa, gün boyu kendimi o ölçüde iyi hissediyorum. Normal saçlara göre şampuan ve saç kremi bulmak kolay gibi görünüyor ancak ben bugüne kadar aradığım saç bakım ürünlerini bir türlü bulamadım. Şimdiye kadar hiçbir şampuan ve saç kremi saçlarıma istediğim parlaklığı vermedi ve saçlarımı kısa süre içinde ağırlaştırdı. Bu durum Yvesrocher’deki şampuanları kullanmaya başlamamla birlikte değişti.
Yves Rocher’in Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Şampuan ürününü kullanmaya başlamamdaki en önemli etmen ürünün renklendirici, silikon ve paraben içermemesi oldu. Saçımda kullandığım ürünlerin doğal materyallere sahip olmasını önemsediğim için bu doğal şampuan daha ilk bakışta dikkatimi çekti. Kullanmaya başladıktan sonra ise kısa sürede saçlarımda gözle görünür değişiklikler oldu. Şampuanın içeriğinde bulunan organik sefa çiçeği saçımın hiç olmadığı kadar parlak görünmesini sağladı. Saçlarım adeta ışık saçan pırıltılı bir görünüme kavuştu. Üstelik banyodan sonra hafifliğini korudu ve kısa sürede ağırlaşmadı. Şampuanın kullanımı da oldukça kolay. Sadece ıslak saçlarıma masaj yaparak uygulamam ve ardından bol su ile durulamam yeterli oldu.
Yves Rocher şampuanımdan bu kadar memnun kalınca saç kremini de kullanmaya karar verdim ve Normal Saçlar İçin Parlaklık Veren Saç Kremi ürününü de kullanmaya başladım. Bu ürün de aynı şekilde organik sefa çiçeği içeriğine sahip ve içinde paraben, silikon ya da renklendirici bulunmuyor. Bu ürün saç kremlerine karşı bütün algımı değiştirdi. Çünkü daha önce saç kremi kullandığım zaman saçımın hemen ağırlaşacağını düşünürdüm. Bu saç kremini kullandığım zaman saçlarım hiçbir şekilde ağırlaşmadı. Üstelik saçlarımın parlaklığı daha da arttı. Hatta kuaförüm bile saçım için hangi ürünü kullanmaya başladığımı sordu. Kremin uygulanması da son derece kolay, ıslak saça uygulamak ve sonrasında bol su ile durulamak yeterli oldu. Saçlarımın banyodan sonra hafifliğini koruması ve reklamlardaki gibi bir pırıltıya sahip olması da Yves Rocher’i tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğimi kanıtladı.