çanta işine el attım bi o eksikti dediler :)

muhteşem bi haftasonundan merhabalar diye giriş yapmayı çok istemekle beraber çokkkk sıkılllldımmm bu nası cumartesiiii diye giriş yapacağım maalesef..  :(
zaten bunalmış olan ruhum akdeniz sıcağı ile duble bunalarak kendisini buraya atmış bulunmakta.kim bu tatili bu kadar uzun yapmayı akıl etti acaba ? hangi zeki o ? gelmesin benim yanıma !!
bu ne arkadaş tatiller sıkılmak için konulmuş resmen.

 I  love rutin !! 


Neyse ki bugün yeni kumaş aldım ve kürkçü dükkanıma dönene kadar oyalanacak bişey bulmuş oldum :))

komek kayıtları 1 eylül de başlıyormuş bu arada.. konyalılara selam olsun :)kayıtlar için heyecanlı bekleyişim umarım hezeyana uğramaz. ders programımı bilmeden kayıtlar bitiyor çok sıkıntı oluyor :(( istediğim kursları haftasonu bulabilme temennisi içindeyim :)

gelelim postumun mevzuuuna... çanta diktim !! :))bi kaç sene önce baza yaptırmıştık sanayide. odamızı yenilemiştik onun postu da vardı da resimler silinince telef oldu eski postlarım :( bazanın kaplamasından artan deri kumaşı vermişlerdi. durup duruyordu bende bi çanta işine el atayım dedim :) yine annemin sanayiden topladığı tanıtım kumaşlarını kullanarak dikdörtgen torba şeklinde bi çanta diktim. içerden köşe yaptım .

annemin atmadan önce:

 - çiçeklerini al bişeyler yaparsın.

dediği eski çantasını kestim doğradım ve çiçeklerini silikon yardımıyla yeni diktiğim çantama yapıştırdım :)

çantanın sapıda annemden :D yeni çantasının çapraz sapını yürüttüm :D

baktım bu sap işi orjinal oluyor kaliteli çanta kullanan bi kaç tanıdıktan kullanmadığınız çapraz saplarınızı alabilirmiyim ricası ile bi sürü sap sahibi oldum :))

onları da yakında bi baltaya  pardon çantaya sap edeceğim :D:D

yalnız çantayı görenlerin :

-bunu da kesin sen yapmışssındır .

 -hmm sen yaptın demi.

-allah seni naapmasın kız bunu da mı sen diktin .

diyerek nazar değmesin diye çimdiklemelerinden hiç hoşlanmıyorum !! beni tanımayan insanlar arasında yaşamak istiyorum :S


şimdilik bu kadar allaha emanet canlar bunalımlı raziyeden selamlar ....

Etiketler: , , , , ,