BÜZGÜ ZAMANI : SİYAH BÜZGÜLÜ FERACE / SHIRRED TIME : BLACK SHIRRED DRESS


Herkese yeniden merhaba yeni bir video ile karşınızdayımasddfghj .Tamam sakin bişi yok bu aralar fazla youtuber takip ediyorum :D 

Blogger olduğumu hatırlayarak gidip bişeyler yazayım dedim :) İki saçmalayım ben tahammülünüz varsa hemen aşağıdan ''devamını okuyun'' diyerek bana eşlik edin piliiz :)


- Buradaki gülüşüm ne manağğ ? diye sorduğum ''fotoğraf ruhlu kız''ın cevabı üzerine olayı hatırladım.Ben bütün fotoğrafları aynı parkta çekip belediye görevlileriynen akraba olmaya yüz tutmuşken bu sefer de caddeye çıkalım dedim olanlar oldu.

(Ölenler öldü diyesim geldi bu cümleden sonra.Yunus Emre dizisini izleyenler anladı.)

Tehlikeli bir çekim gerçekleştirdik.Kırmızı ışığı müfettiş gadget gözlerim ile takip ettim, yandı yandı yandı deyince koştuk kaldırıma sonra yeni bir gözlem evet tekrar yandı. Hayde koş caddeye :D 

Neyse ki durup kızan olmadı .Konya burası , burada her şey olabilir. İşte yukarıdaki pozu da bu çılgınlıklar sırasında vermiş olacağım ki haberim yokmuşken çekmiş kankam.

Neyse ki yer yer düzgün pozlarım da var :) 


 O zaman biraz da feracemden bahsedeyim.Sadece mayıs sonuna kadar sipariş alıyorum kendisinden.

(Kendisinden mi? Diktiğim ürünlere canlı muamelesi yaparak şizofrenik durumlarımı açık ettiğimin farkındayım.Olsundu beni seven böyle sevsindi.)

 Sipariş vermek isterseniz instagram ya da faceboktan mesaj yolu ile ulaşabilirsinz .

Yok ben dikerim sen anlat derseniz Bir önceki yazımda elbise versiyonunun tüm bilgilerini yazmıştım.

BKNZ :BÜZGÜLÜ ELBİSE . 

Bu da aynı teknik ve kalıp kullanılırak dikildi tek farkı ön patı.Gizli çıt çıt diktim ön patına.

Aslında bu çıt çıt adına şiirler yazılası bir tuhafiye malzemesi bence . Benim gibi ilkel usüllerle ilik açanlar daha çok bilir onun kıymetini. (BKNZ : İLİK AYAĞI OLMADAN İLİK NASIL AÇILIR?)

Önce alırsın çalıştığın kumaşından bir parça oturursun makine başına. Sabırlı olmadan olmaz ama ! Tek tek deneyeceksin tansiyon ayarlarını .Uygun zigzag uzunluğu da mühim tabii. Velhasılı kelam emek olmadan ilik olmuyor :)

İşte tam da bu anda bir çıt çıtın verdiği kolaylık paha biçilemez :)

Manyak muallim çıtç çıta methiye düzdü farkında mısınız . Bu da böyle bir çatlak işte.


 Bi de durun bunu söylemezsem çatlarım . 

- Peki Adidas StanSmith'lerime ne demeli kızlar .(gözlerinden kalp fışkıran emoji)

  Ne dicen canım 338 tlyi ona bayılmadık heralde . Ayakkabıcı komşu sağolsun her rengi var . Hayır adidas bile her rengini yapamamış öyle güzel çakmışlar düşünün :D Zaten orjinalinden daha rahat çok pahalı namıssızlar.338 tl'ye bu ayakkabının serisini kapatırım ya ben .

Yine anti kapitalist muallim pozlarına dalmadan çenemi kapatıyorum :)

 Son bi link daha vereyim size kapitalizm demişken siz benim ''Anti Kapitalist Muallim '' masalımı okumuş muydunuz :) Okumadı iseniz okuyun derim ben şahsen. 

O zaman bi dahaki videoda aman yazıda görüşmek üzere sevgiler :)


Etiketler: , , , , , , , ,